Menu Zavřeno

Podpora flockování

Samotnou kapitolou nabízených služeb je všeobecná podpora procesu povrchové úpravy - flockování.

Pod pojmem flockování si lze představit nanášení textilní střiže na nejrůznější povrchy materiálů, které jsou pokryty lepidlem. Nanášení flockových vláken se provádí v elektrostatickém poli, ve kterém se vlákno střiže natáčí tak, aby dopadlo v úhlu 90° k povrchu lepidla.  Jednotlivá vlákna se v lepidle přilepí, a vytvoří tak sametový povrch.  

Nabízené služby

Analýza výrobního procesu

Provedeme analýzu výrobního procesu v závodě klienty. V podrobném reportu klienta seznámíme s výsledky analýzy, určíme slabá místa a nedostatky. Doporučíme změny a nápravná opatření.

Technologická podpora

Zaměřujeme se na poskytování podpory při vyhledávání a zavádění moderních technologií, které napomáhají efektivnější výrobě a zkvalitnění výrobků.

Školení, kurzy

Připravíme pro Vás školení na míru. Vysvětlíme základní principy v procesu flockování. V případě zájmu lze toto školení spojit přímo s praktickou ukázkou přímo ve Vašem výrobním procesu. Ukázky tak proběhnou s Vaší technologií, na Vašich výrobcích a s Vaším vstupním materiálem. Jde nám prioritně o to, aby zaměstnanci klienta pochopili proces a byli schopni samostatně řešit problémy.

Poradenská činnost

Naši odborníci mají mnohaletou zkušenost s technologií flockování a se vstupními materiály od několika dodavatelů. Proto jsme schopni doporučit klientovi to nejoptimálnější řešení a postup vedoucí ke zlepšení výrobního procesu.

Líbí se Vám naše stránky? Podpořte nás.