Menu Zavřeno

Runa Industry

Divize Runa Industry se zabývá podporou zejména výrobních společností.

Základní pilířem společnosti Runa Group s.r.o. je vždy na prvním místě spokojenost klienta. Vždy před zahájením spolupráce provádíme bezplatnou předběžnou schůzku s klientem, nejlépe v jeho organizaci. Během této schůzky nám klient sdělí své požadavky, představy. Potřebná data získáme během následné předběžné analýzy. A na základě těchto sebraných dat připravíme pro klienta nabídku řešení jeho problému či potřeb.

Naši odborníci využívají při zpracování projektů dlouholeté profesní zkušenosti, které získali na manažerských pozicích na všech úrovních. Umí proto dobře posoudit potenciál firmy vzhledem k operativním a strategickým cílům klienta. 

Posláním naší společnosti je poskytovat služby, které pomohou našim klientům plně využívat svého potenciálu a zlepšit tak svou pozici na trhu. 

Runa Group s.r.o. chce být pro všechny své klienty důvěryhodným partnerem, lídrem v oblasti odborného poradenství a interim managementu, kde její služby a produkty budou vycházet z potřeb zákazníka a budou pro klienty výraznou přidanou hodnotou.

Nabízené služby

Interim management

Poradenství

Podpora kvality

Flock

Flockování - podpora

Líbí se Vám naše stránky? Podpořte nás.